دریافت مجوز کار از طریق دعوت به همکاری

Ali6483 • 15 آوریل 2024
1 اظهار نظر
0 دوست دارد

با سلام و تشکر از پاسخ به سئوال دوم من ولی سئوال اول که جاماند از این قرار بود

با توجه به اینکه من سالها قبل در آلمان تحصیلات دانشگاهی خودم را بپایان رساندم و تسلط کامل به زبان آلمانی دارم، علاقه مندم حالا بعد از بازنشستگی در ایران و داشتن تمکن مالی کاملاً رضایتبخش مجدداً برای فعالیت های شغلی چدید به آلمان برگردم.

استخدام من در سن 65 سالگی، اگرچه در شرایط جسمانی کاملا سالم در شرکتهای آلمانی و رشته تخصصی خودم بسیار بعید خواهد بود. از طرفی یکی از دوستان هموطن مقیم آلمان با داشتن پاسپورت آلمانی و اقامت 25 ساله و مچوز کار و سالها فعالیت شغلی در صنف تاکسیرانی که به صورت مستقل با تنها تاکسی خود مشغول بکار و امرار معاش است بمن پیشنهاد همکاری داده تا با کمک یکدیگر و سرمایه گذاری من کار را گسترش بدهیم.

در صورت امکانپذیر بودن اینکار من هیچگونه توقع دریافت حقوق بازنشستگی از دولت آلمان را هم ندارم.

سئوال: آیا ارسال دعوتنامه این شخص به عنوان کارفرمای علاقه مند به همکاری، امکان فراهم شدن موقعیت کار را در آلمان برای من امکانپذیر می کند؟ ناگفته نماند که خودم در زمان تحصیل و در قالب شغل دانشجویی در بخش تاکسیرانی فعالیت داشتم و هنوز تصدیق و مجوز رانندگی تاکسی قدیمی خودم را که البته دیگر اعتبار کاری ندارد نگه داشته و به منظور نمایش آشنایی به این حرفه قابل ارائه هست. اگر امکان این درخواست مهیاست چه مراحلی باید طی شود؟ با تشکر از پاسخگویی

دسته‌بندی
جستجوی کار

پاسخ‌ها (1)

Moderation

ممنون که دوباره پرسیدید
راستش من فعلا جواب دقیقی برای سوالتون ندارم.
چون این کاری که می‌خواین انجام بدید، کار تخصصی محسوب نمیشه. بنابراین نمی‌تونید درخواست بلوکارت کنید.
برای اینکه بهتون اطلاعات اشتباه ندم، لطفا بگید که دوستون در کدام شهر هستن که من یک مرکز مشاوره‌ی تخصصی اونجا پیدا کنم براتون

لطفا برای مشارکت در فروم اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده یا حساب کاربری بسازید .