Як перейти з параграфу 16b на 24

Iwan • 26 March 2024
1
0 вподобання

Доброго дня шановно громадо.
Чи може хтось підказати як перейти за параграфу 16b на параграф 24, що для цього потрібно та куди звертатись?
Так склались обставини що я не можу продовжувати навчання (мушу полишити штудію) але ж надалі потрібен статус та документи.
Дуже дякую за відповідь усіх не байдужих.

Відповіді (1)

Moderation

Доброго ранку, шановний iwan!

Чи правильно я розумію, що до параграфу 16b у Вас вже був тимчасовий захист згідно параграфу 24?

Якщо так, то ні: це так не працює. Ви не можете повернутися до 24 параграфу, бо Ви вже наразі змінили статус та мету Вашого перебування у Німеччині на навчання, тобто, Ви перейшли на "наступний рівень", з якого потім можна переходити на роботу, тимчасові посвідки на перебування, постійні посвідки на перебування, громадянство тощо.
Шлях назад у цьому сенсі Ви робити вже не можете. Параграф 24 не є "подушкою безпеки", яку людина може застосовувати та до якої людина може повертатися, якщо, наприклад, навчання не пішло або з роботою не склалося: через звільнення, якщо робота не сподобалася або інші обставини. Не можна "перестрибувати" з дозволом на перебування з ціллю навчання або роботи або іншого знову на дозвіл на перебування для захисту від війни, а потім знову, якщо раптом є робота і т.і., змінювати тему війни на роботу / навчання / як обставини складуться.

Ваша мета зараз у Німеччині - це навчання. Як тільки Ви не можете більше навчатися, Ваш дозвіл на перебування, який виданий для цієї мети, закінчується автоматично. Тому у Вашому випадку є тільки 3 варіанти:

1) Надалі продовжувати навчання, яке розкриє Вам широкі перспективи щодо подальшого життя у Німеччині та полешить отримання інших подальших посвідок на перебування, наприклад, у порівнянні з тими людьми, які не мають можливості навчатися та матимуть більш довгий шлях щодо отримання інших посвідок на перебування;
2) Шукати якнайшвидше роботу та змінювати свій статус на "наступний рівень": посвідку на перебування для робочої діяльності;
3) Повертатися додому, бо якщо Ви не будете робити те, для чого Вам надана посвідка на перебування на території країни ЄС, означатиме, що Ви будете знаходитися тут нелегально.

Сподіваюся, що Ви знайдете у собі сили навчатися далі!
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.