Воз'єднання сім'ї

Sana124 • 7 April 2024
4 коментарі
0 вподобання

 @Міла Компанець_Модераторка

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка... Я маю параграф 24, статус біженця, у мене є дитина (1,4). Отримаю допомогу по безробіттю. Я вважаюсь матір'ю одиначкою. Приїхали з окупованої території. У мене є цивільний чоловік. Він батько моєї дитини, але в свідоцтві про народження він не записаний батьком. Тому що він виїхав з окупованої території раніше за нас ще до народження дитини і були проблеми з оформленням свідоцтва без нього тому записали як мати одиначку. Зараз я в Німеччині, він працює в морі в Італії,  в кінці квітня він закінчує свою роботу, але ми хочемо жити разом. Чи може він приїхати до мене і почати оформлення? я маю житло з достатньою квадратурою, за житло платить Джоб центр. Але в нас цивільний шлюб, ми разом вже три роки , але 1,5 роки ми не могли бути разом через війну. В подальшому хочемо зареєструвати свій шлюб в Німеччині і записати нашу дитину на нього, щоб у мого сина був батько. Чоловік після оформлення планує одразу піти на роботу тому що є пропозиції. Але чи може він оформитися і жити разом зі мною і дитиною?

Категорія
Інше

Відповіді (4)

Moderation

Доброго ранку, sana124!

Скажіть, будь ласка, де Ваш цивільний чоловік знаходився на момент 24.02.2022?

Возз'єднання родини на основі 24 параграфу, Ви нажаль, зробити не зможете, бо хто з ким може возз'єднатися?

1) Чоловік/дружина;
2) Неодружені неповнолітні діти або неодружені неповнолітні діти чоловіка/дружини

Якщо Ваш цивільний чоловік знаходився на момент 24.02.2022 року в Україні, він має приїжджати та подаватися на тимчасовий захист згідно 24 параграфу без прив'язки до возз'єднання родини. Якщо у Вас є можливість його прописати та Ваш орендодавець дасть згоду на це, він може їхати до тієї федеральної землі або того міста, де знаходитеся Ви, прописуватися та подавати документи на отримання тимчасового захисту згідно параграфу 24. Вам потрібно наперед узнати, чи приймає ще Ваша федеральна земля або саме Ваше місто біженок та біженців з України, бо може бути таке, що Ви його пропишете, а земля більше не приймає, що означатиме, що він не буде отримувати ніякої фінансової допомоги та не буде офіційно зареєстрованим біженцем.
Якщо ж Ви його не можете прописати, йому потрібно їхати до Первинного центру прийому біженок та біженців з України (одним з центральних є Первинний центр прийому біженок та біженців з України в колишньому аеропорті Тегель у містві Берлін). При цьому він повинен казати, що в нього є цивільна дружина у певному місці, що може збільшити його шанси на його прямий перерозподіл саме до того місця або до федеральної землі, де наразі знаходитеся Ви.
Якщо ж він не був на момент початку війни в Україні (24.02.2022), то йому, скоріш за все, відмовлять в отриманні тимчасового захисту, але щоб це прояснити, мені потрібна інформація від Вас. Якщо він працював в морі в Італії на момент початку війни, то в нього була безпечна діяльність (робота) у безпечній країні: від війни він не рятувався.
Чекаю на уточнення, щоб краще розуміти, як чоловік може приїхати до Вас!
Міла

Sana124

@Міла Копанець_Модератор Доброго дня, дякую за відповідь) на момент початку війни він знаходився вдома на Україні( нині окупована територія), виїхав в кінці серпня 2022 року. Через рік виїхала я з дитиною. Місто і земля на якій ми знаходимося ще приймає біженців

Moderation

Sana124, все зрозуміло. Тоді він напряму може їхати до Вас та подаватися на тимчасовий захист, якщо Ви можете прописати його у себе. Це - дуже важлива умова, за якою Ви можете бути та жити разом.
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.