Громадянство Німеччини

Valeriiarbv • 29 April 2024
5 коментарі
0 вподобання

Доброго дня! Народилася у Німеччині і від народження прожила там до 8 років. Після цього переїхала до України. На яких умовах я б могла отримати німецьке громадянство зараз? Дякую!

Категорія
Інше

Відповіді (5)

Moderation

Доброго дня, valeriiarbv!

Коли Ви жили 8 років (від народження до від'їзду в Україну) у Німеччині - з яким громадянством?

Які документи є у Вас на руках, які б доводили, що Ви народилися у Німеччині та проживали там до 8 років?

Бо якщо Ви вже раз відмовилися від німецького громадянства, щоб набути українське, я не знаю шляхи, чи можна знову повернутися до того громадянства, від якого людина проактивно відмовилася (не Ви, а Ваші батьки тоді, коли Ви ще були дитиною).
Міла

Valeriiarbv

Жила з громадянством України, оскільки батьки - громадяни України, але легально жили у Німеччині. З документів - німецьке свідоцтво про народження. Закінчила перший клас у німецькій школі

Moderation

Valeriiarbv, інформацію щодо набуття німецького громадянства через народження в Німеччині від Міністерства внутрішніх справ Ви можете почитати за наступним посиланням німецькою мовою: https://www.bmi.bund.de/DE/themen/verfassung/staatsangehoerigkeit/optio…. Ви маєте розпитати своїх батьків, з яким статусом вони знаходилися на території Німеччини на момент Вашого народження та порівняти умови та чи відповідаєте Ви їм.
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.