Fiktionsbescheinigung

Volodymyron • 8 April 2024
8 коментарі
0 вподобання

Доброго дня у мене закінчився Fiktionsbescheinigung 11.03.2024

На даний момент я відновлюю закордонний та Український паспорт в зв'язку з втратою.сказали що буде готовий за 1,5 міс а чекаю до сих пір, подавався на відновлення пасплрта 22.01.2024

Чи продовжується автоматично Fiktionsbescheinigung , чи потрібно їхати в міграційну службу?

 

Відповіді (8)

Moderation

Доброго дня, volodymyr heorhiievskyi!

На даний момент автоматично продовжується тільки тимчасовий захист згідно параграфу 24.

Про закінчення усіх інших документів обов'язково потрібно повідомляти до відповідального за Вас Відділу у справах іноземців, щоб вони видавали Вам інший документ або інформували, що робити у цьому випадку, бо Ви вже місяць знаходитеся на території Німеччини без дозволу на перебування.

Міла

Volodymyron

Чи можу я працювати офіційно до поки неотримаю паспорти і не продовжу fiktionsbescheinigung?

Moderation

Volodymyron, ні, бо у Вас на руках немає посвідки на перебування: вона закінчилася 11.03.2024. Тільки дійсна посвідка на перебування надає можливість працювати та перебувати на території Німеччини.
Міла

Moderation

Volodymyron, я рекомендую Вам ще раз звернутися до Відділу у справах іноземців та повідомити, що у Вас закінчилася посвідка, а паспортів ще й досі немає. Чи співробітниці/співробітники сказали Вам, що Ви можете бути з простроченим Fiktionsbescheinigung?
Міла

Volodymyron

Ні сказали як отримаю паспорти звернутись до них

Moderation

Volodymyron , ще раз наголошую: Ви повинні повідомити Відділ у справах іноземців, що Ваші документи - ще у процесі відновлення. Також Ви повинні повідомити Відділ у справах іноземців, що Ваше Fiktionsbescheinigung закінчилося. Чи зробили Ви це?
Як і будь-який прострочений документ у житті, також Fiktionsbescheinigung не має ніякої легальної сили, коли він прострочений: як і прострочений паспорт, прострочені водійські права, прострочений дозвіл на перебування, прострочений квиток на проїзд та купа інших документів, які можуть бути прострочені та таким чином втрачають свою легальну силу. Тільки якщо Відділ у справах іноземців знає про те, що Ваше Fiktionsbescheinigung - прострочено та підтвердив Вам, що його дія автоматично подовжується, поки виготовляється інший дозвіл на перебування, у письмовому виді (листом або електронною поштою), тільки у цьому випадку Ви знаходитеся на території Німеччини легально та можете працювати, якщо саме цей вид Fiktionsbescheinigung дозволяє Вам працювати.
Міла

щоб опублікувати, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.